środa, 8 kwietnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Dionizego, Radosława

Strona główna » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej

14 października  2011r. w Gimnazjum w Ogrodzieńcu odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych, połączone z Dniem Edukacji Narodowej. Akademia była podzielona na dwie główne części: pasowanie oraz koncert w wykonaniu uczniów gimnazjum. W pasowaniu oprócz klas pierwszych, wzięli udział niektórzy uczniowie  klas II, którzy prowadzili całą akademię. Podczas koncertu talentem wokalnym popisała się Gabrysia Kosińska, która wraz z podkładem gitar, pięknie śpiewała piosenki. W koncercie wzięła udział również Marta Skowron, Sebastian Nawara oraz Szymon Gajda i dwóch gitarzystów: Krzysztof Dreliszek oraz Piotr Kijas. Jak zawsze podczas ważnego wydarzenia gimnazjum, obecnością zaszczycił nas Burmistrz MiG Ogrodzieniec – pan Andrzej Mikulski. Na końcu pani Dyrektor przyznała odznaczenia nauczycielom.

uczennica

Złoto sprawdzamy w ogniu a przyjaźń w nieszczęściu. Sokrates

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0