Strona główna
środa, 8 kwietnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Dionizego, Radosława

Klub Miłośników Kultury - wyjazd do kina

Strona główna » Aktualności » Klub Miłośników Kultury - wyjazd do kina

wielkość tekstu:A | A | A

Dnia 13.01.2012  odbyła się wycieczka do kina Helios w Dąbrowie Górniczej na film  pt „Kot w butach”. Wyjazd odbył się w ramach  koła Miłośników Kultury. Film opowiada o przygodach uwielbianego przez wszystkich kota –przyjaciela Shreka.


Zanim Kot w butach poznał Shreka i wraz z nim uczestniczył w zwariowanych przygodach, wydarzyło się naprawdę wiele. Film przedstawia jak zdobył niesamowite umiejętności szermierskie, po raz pierwszy się zauroczył, a przede wszystkim jak rozpoczął mroczną karierę. Mistrz fechtunku udaje się w heroiczną podróż. Jednoczy siły z inteligentnym przyjacielem Humpty Dumptym oraz z piękną uliczną kotką Kitty Softpaws by ukraść słynną gęś znoszącą złote jaja. Dla wszystkich była to doskonała rozrywka .

Maria Synoradzka

 

czytano: 3649 razy

źródło: gimnazjum.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Wąż potrafi zapanować nad każdą z łusek. Dzięki czemu potrafi się wspinać na szorstkie powierzchnie - na przykład na drzewa.

dalej
Ilość zdjęć: 695
dalej
Gimnazjum w Ogrodzieńcu

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0