środa, 8 kwietnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Dionizego, Radosława

Rekrutacja do szkół średnich

Strona główna » Aktualności » Rekrutacja do szkół średnich

Przedstawiamy decyzję Śląskiego Kuratora Oświaty (Nr  ST-KZ.110.1.1.2012.KS z dnia 4 stycznia 2012 r.)
w sprawie terminów składania dokumentów i terminów rekrutacji uczniów i słuchaczy do publicznych szkół ponadgimnazjalnych w województwie śląskim na rok szkolny 2012/2013.

Obowiązuje elektroniczny system rekrutacji do szkól średnich województwa śląskiego dostępny pod adresem:

Obecnie należy zapoznać się z terminami i zasadami rekrutacji i w odpowiednim czasie skorzystać z przedstawionego portalu.
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości pomocy udziela nauczyciel informatyki Anna Szlachta.
Wszystkie informacje znajdują się w dziale: Dla ucznia/ Rekrutacja do szkół średnich

Rekrutacja do szkół średnich

Rekrutacja uczniów do klas pierwszych szkół publicznych na rok szkolny 2017/2018  Od maja jest otwarty system elektronicznej rekrutacji, umożliwiający dokonywanie wyboru ...

Napoje typu cola zawierają kwas fosforowy(V) i są wykorzystywane jako odrdzewiacze.