wtorek, 7 kwietnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Rufina, Donata

Sukcesy gimnazjalistów w konkursach przedmiotowych

Strona główna » Aktualności » Sukcesy gimnazjalistów w konkursach przedmiotowych

Konkursy przedmiotowe w naszym gimnazjum cieszą się zawsze dużym powodzeniem. Dzięki przystąpieniu do rywalizacji uczniowie mają szansę nie tylko na poszerzenie swojej wiedzy i zdobycie nowych umiejętności, ale – zdobywając tytuł laureata – mogą być zwolnieni z części egzaminu gimnazjalnego. Szansę zostania finalistami mają w tym roku uczniowie, którzy zakwalifikowali się do trzeciego etapu konkursów.

Są to: Aneta Opiłka (j. polski), Dagmara Miśkiewicz (j. polski), Robert Rus (historia, chemia, geografia, biologia), Anna Widawska (biologia), Szymon Gajda (biologia, informatyka)

Gratulujemy im już osiągniętych sukcesów i życzymy powodzenia w ostatnich zmaganiach.

Elżbieta Gajda

Powstająca za lecącym samolotem chmura to zbudowana z kryształków lodu smuga kondensacyjna. Chmura powstaje przez skroplenie pary wodnej i jej natychmiastowe zamarznięcie.