wtorek, 26 maja 2020 r.
imieniny obchodzą: Ewelina, Jan

Konkurs - Zwierzęta w moim obiektywie

Strona główna » Aktualności » Konkurs - Zwierzęta w moim obiektywie

Zapraszamy wszystkich uczniów Gimnazjum do udziału w konkursie fotograficznym. Tematem są zwierzęta wśród których żyjemy, a także te, które żyją blisko nas.
Zbliża się najpiękniejsza pora roku – wiosna. Do życia budzi się świat roślin i zwierząt. Chętniej urządzamy wypady na łono natury. Niech to będą „polowania” z aparatem fotograficznym.
Mamy nadzieję, że ten konkurs pomoże Wam dostrzec, że świat zwierząt jest bardzo interesujący, a nawet czasem magiczny. Gdy wybierzecie się na spacer do parku czy  lasu spróbujcie uchwycić obiektywem ten niezwykły świat. Pamiętajcie , że nawet mała mrówka jest warta zauważenia.
Zdarza się, że bezmyślni ludzie bywają bezwzględni i okrutni dla zwierząt, którymi powinni się opiekować. Pokażcie nam zwierzęta zadbane i kochane przez Was.
Rozstrzygnięcie konkursu i wystawa  nastąpi :
w Dniu  Praw Zwierząt - 22 maja, który to został ustanowiony przez Stowarzyszenie Ekologiczno – Kulturalne Klub Gaja.

•    Czekamy na zdjęcia o formacie A 5 do dnia 15 maja 2012.
•    Zdjęcia muszą być opisane na odwrocie ( imię i nazwisko, tytuł )
•    Przynosimy zdjęcia do biblioteki szkolnej lub pani pedagog.
•    Jury nagrodzi najlepsze prace i zorganizuje wystawę zdjęć.
•    Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody i dodatnie punkty z zachowania.

Maria Synoradzka

Węgiel aktywny to odpowiednio spreparowany węgiel drzewny. Stosuje się go w medycynie przy zatruciach pokarmowych i problemach z trawieniem.