wtorek, 7 lipca 2020 r.

Niepowtarzalny Ranking nauczycieli

Strona główna » Aktualności » Niepowtarzalny Ranking nauczycieli

Samorząd szkolny GIMNAZJUM ogłasza wyjątkowy: Ranking Nauczycieli

• Każdy uczeń oddaje głos na jednego nauczyciela w danej kategorii.
  • Nazwiska nauczycieli z poszczególnych kategorii a także ilość oddanych na nich głosów należy przekazać opiekunowi samorządu szkolnego.

1. MIKROFON ROKU – nauczyciel, który przekazuje swoją wiedzę donośnym głosem, dzięki temu ma znakomity posłuch a informacje łatwiej docierają do szarych komórek.

2. ŻARTOWNIŚ ROKU – nauczyciel, któremu ze względu na czas, miejsce i okoliczności, zawsze dopisuje humor dzięki temu pozwala wszystkim zachować pogodę ducha, nawet w najtrudniejszych chwilach.

3. SZWAJCARSKI ZEGAREK – nauczyciel, który jest punktualny, nigdy nie spóźnia się na zajęcia i bezwzględnie wymaga punktualności od swoich uczniów.

4. LUZAK ROKU – nauczyciel, który swoim postępowaniem potrafi rozładować napiętą sytuację i sprawia, że świat staje się lepszy.

5. ZŁOTY WYKŁADOWCA – nauczyciel, który w sposób niezwykle skuteczny potrafi przekazać uczniom wiedzę.

6. GORĄCY UŚMIECH – nauczyciel, któremu uśmiech towarzyszy w codziennej pracy, przekazuje uczniom twórczy optymizm i pogodę ducha.

7. ZŁOTA KATARYNKA – nauczyciel, który świetnie przekazuje wiadomości, zdzierając sobie przy tym gardło i nadwyrężając zdrowie, aby przekazać uczniom jak najwięcej informacji.

8. DEBIUT ROKU – nauczyciel, który niedawno przybył do naszej szkoły ale świetnie dogaduje się z uczniami.

9. ZŁOTY PAZUREK – nauczyciel, który skrupulatnie zapisuje na tablicy wszystkie informacje, zadania itp.

10. ZŁOTE LUSTERKO – najbardziej szykowny, modny i elegancki nauczyciel.

11. BRATNIA DUSZA – nauczyciel, który jest najlepszym przyjacielem uczniów.

12. ZŁOTY KANGUREK – nauczyciel ideał, nauczyciel będący autorytetem i wzorem dla swoich uczniów.

13. SZPAN ROKU – nauczyciel, posiadający najfajniejszy samochód i lubiący gadżety.

14. GIGAMÓZG – nauczyciel, wiedzący wszystko o komputerach, potrafiący złamać najtrudniejsze hasło.

15. EKSTRA FRYZ – nauczyciel, który ma najfajniej poukładane na głowie lub też nie.

Woda królewska to mieszanina stężonego kwasu solnego ze stężonym kwasem azotowym(V) w stosunku objętościowym 1:3. Mieszanina ta roztwarza króla metali złoto.