środa, 15 lipca 2020 r.

Strona główna » Aktualności » Wybieramy Miss i Mistera GIMNAZJUM

REGULAMIN WYBORÓW MISS I MISTERA GIMNAZJUM

Etap I

1.    Każdy uczeń oddaje jeden głos (uczennica na kolegę, uczeń na koleżankę lub ewentualnie według swoich upodobań).
2.    Głosy są anonimowe.
3.    Głosy oddane na daną osobę należy zsumować (niezależnie od ich ilości).
4.    Liczbę oddanych głosów na poszczególne uczennice/poszczególnych uczniów należy przekazać opiekunowi Samorządu Szkolnego.
5.    Głosy przekazane przez poszczególne klasy będą sumowane przez jury, w skład, którego wchodzi trzech uczniów i opiekun Samorządu Szkolnego.

Etap II

1.    Do drugiego etapu przechodzi 10 uczennic i 10 uczniów z najwyższą ilością głosów uzbieranych podczas pierwszego etapu.
2.    W drugim głosowaniu uczennice/uczniowie oddają po jednym głosie na kolegów/koleżanki wytypowanych w I etapie.
3.    Ponownie punkty z poszczególnych klas należy zsumować i przekazać opiekunowi Samorządu Szkolnego.
4.    Uczennica/uczeń, którzy zdobędą największą ilość głosów otrzymują tytuł i dyplom miss i mistera gimnazjum.
5.    Ewentualne nagrody będą sponsorowane z budżetu Samorządu Szkolnego.

Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak niedoskonałość. Alfred de Musset