środa, 15 lipca 2020 r.
imieniny obchodzą: Henryka, Iga

II Międzygimnazjalne Dyktando z Języka Angielskiego

Strona główna » Aktualności » II Międzygimnazjalne Dyktando z Języka Angielskiego

26 marca gościliśmy w naszej szkole uczniów zaprzyjaźnionych gimnazjów. W tym właśnie dniu, w bibliotece odbywało się II Międzygimnazjalne Dyktando z Języka Angielskiego. Uczniowie zmagali się z tekstem o angielskiej herbatce. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli języka angielskiego: Elżbietę Trawińską, Izabelę Pocztowską i Magdalenę Milewską.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce - Aneta Opiłka- uczennica klasy IIID, Gimnazjum w Ogrodzieńcu
II miejsce - Agata Karoń- uczennica klasy IIA, , Gimnazjum w Ogrodzieńcu
III miejsce - Kamil Drabek- uczeń klasy III, Gimnazjum w Pilicy.

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Oczekiwanie na wyniki umilił młodzieży słodki poczęstunek i pogawędka w gronie rówieśników. Zwycięzcom gratulujemy, chętnych zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Magdalena Milewska

Uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie udostępni całe archiwum Alberta Einsteina. Dzięki internetowi będziemy mogli zapoznać się zarówno z listami miłosnymi uczonego, jak i z jego notatkami, ...