środa, 27 maja 2020 r.
imieniny obchodzą: Amanda, Julian

Piąte miejsce w ogólnopolskim konkursie TIK-TAK.

Strona główna » Aktualności » Piąte miejsce w ogólnopolskim konkursie TIK-TAK.

W czwartek (17 maja) w Warszawie odbył się finał największego, ogólnopolskiego konkursu TIK?-TAK! z informatyki i wiedzy o Internecie oraz nowych technologiach. Był to trzeci, ostatni etap gry zorganizowany dla 43 najlepszych uczniów z całej Polski. W finale tym wziął udział uczeń Naszego Gimnazjum Szymon Gajda.
Rozgrywka dla gimnazjalistów przebiegła z niespodziankami na 1 miejscu znalazło się 3 uczniów, którzy zgodnie z czasem udzielania odpowiedzi uplasowali się odpowiednio na pierwszym, drugim i trzecim miejscu udzielając 18 poprawnych odpowiedzi. Nasz uczeń udzielił 17 poprawnych odpowiedzi ale zgodnie z regulaminem zajął 5 miejsce ze względu na uzyskany czas.
Serdecznie gratulujemy osiągnietego wyniku i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swojej pasji.

Anna Szlachta

Lukullusowa uczta- bardzo wystawne, kosztowne przyjęcie, pełne wykwintnych potraw