środa, 8 kwietnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Dionizego, Radosława

Dzień Dziecka 2012

Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka 2012

1 czerwca 2012 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. W Gimnazjum w Ogrodzieńcu jest to dzień szczególny i niecierpliwie oczekiwany przez młodzież. Tradycyjnie, nauczyciele naszej szkoły, już po raz kolejny, wcielili się w role aktorów. Zabawne przedstawianie oglądali uczniowie gimnazjum i zaproszeni goście oraz szóstoklasiści z okolicznych szkół podstawowych. Na scenie pojawiły się postacie z różnych baśni: „Kopciuszka”, „Śpiącej Królewny”, „Czerwonego Kapturka”, „Jasia i Małgosi”, „Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków”.

Po zakończeniu sztuki przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oprowadzili szóstoklasistów po budynku naszej szkoły. Następnie wszyscy udali się do świetlicy szkolnej, gdzie każdy mógł zjeść hot- doga.

Zdjęcia do obejrzenia w GALERII

Aneta Bednarz

Dzień dziecka 2011/2012

zdjęć w galerii: 36