poniedziałek, 25 maja 2020 r.
imieniny obchodzą: Borys, Magda

Spóźnione przedstawienie

Strona główna » Aktualności » Spóźnione przedstawienie

Dnia 19 listopada 2012 roku obyło się spóźnione przedstawienie z okazji 11 listopada, w którym brali udział uczniowie Gimnazjum w Ogrodzieńcu.
Na początku akademii został odśpiewany "Mazurek Dąbrowskiego".  Następnie lektorzy przybliżyli nam historię Polski w czasach rozbiorów. Pomiędzy przekazywanymi informacjami mogliśmy wysłuchać znanych pieśni narodowych, takich jak: „Biały krzyż", „Rota", „Rozkwitały pąki białych róż", „Mury" itp. Uczniowie oglądający przedstawienie mogli zarówno słuchać wykonywanych pieśni,  jak i włączyć się do wspólnego śpiewania, co umożliwiła im wyświetlana prezentacja.

Podsumowując, przedstawienie było zwalające z nóg...dosłownie.

Gramatycznie Niepoprawni

Największe zwierzęta, jakie kiedykolwiek żyły na Ziemi, płetwale błękitne, zostały niemal całkowicie wytrzebione przez człowieka. Przeprowadzone właśnie badania wykazały zadziwiająco ...