środa, 27 maja 2020 r.
imieniny obchodzą: Amanda, Julian

Obejrzeliśmy Bejbi blues

Strona główna » Aktualności » Obejrzeliśmy Bejbi blues

W dniu 18.01.2013 grupa młodzieży z Koła Miłośników Kultury po raz kolejny pojechała do kina „Helios” w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie obejrzeli film  pt. „Bejbi blues”.
Film przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która pragnie mieć dzidziusia do kochania i  zostaje matką. Ojciec Antosia to nastoletni Kuba. Dziewczyna chciała mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Razem ze swoim chłopakiem próbują podołać obowiązkom rodziców, choć sami jeszcze na dobre nie dorośli. Film odważny, prawdziwy wstrząsający portret młodych Polaków. Generacji facebooka, smesów i blogów internetowych.

Maria Synoradzka

Ktoś na fidiaszowa miarę ( na miarę Fidiasza ): ktoś doskonały, niepospolity, coś niepospolitego, doskonałego