środa, 8 kwietnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Dionizego, Radosława

Konkurs Walentynkowy 2013

Strona główna » Aktualności » Konkurs Walentynkowy 2013

Jest 8 luty, ostatni dzień przed feriami, znajdujemy się w Gimnazjum w Ogrodzieńcu, gdzie obchodzone są Walentynki. Już od samego rana czuć podekscytowanie wszystkich uczniów jak i również atmosferę Walentynek. Ostatnie próby i w końcu zaczęło się-  Konkurs Walentynkowy. Wszystkie klasy, dopingowane przez wychowawców, z wielkim zaangażowaniem przygotowały różne programy artystyczne - oczywiście o tematyce miłosn ej. Śpiewom i tańcom nie było końca, widzom oglądającym skecze buzie drętwiały od śmiechu. Pomysłowość uczniów przeszła wszelkie oczekiwania. Gratulujemy również odwagi wychowawcom, którzy zabłysnęli na scenie!
Jury wyłoniło zwycięzców, którym zostały przyznane słodkie upominki oraz punkty sumowane w konkursie na Super Klasę:

I miejsce – klasa III A                                       20 punktów
II miejsce – klasa IB                                         15 punktów
III miejsce – klasa II B                                      10 punktów
Wyróżnienia dla klas II A oraz II D                 5 punktów

Ten dzień był też z pewnością dniem radości dla wszystkich tych ,którzy doczekali się swojego listu czy walentynki. Poczta walentynkowa pękała w szwach od kartek walentynkowych.
Gratulujemy również tym, którzy wzięli udział w konkursie na najładniejszą walentynkę i zdobyli nagrody.
Dzisiejszy dzień był bardzo ekscytujący, pełen wrażeń, zabawy i oczywiście pełen miłości, gdzie smutek prawie nie gościł w sercach uczniów, za to miłość w dużym stopniu ogarniała wszystkich.

Elżbieta Trawińska

Fotorelacja w Galerii

Walentynki 2013

zdjęć w galerii: 117