Strona główna
środa, 15 lipca 2020 r.
imieniny obchodzą: Henryka, Iga

Festyn ZDROWIA

Strona główna » Aktualności » Festyn ZDROWIA

wielkość tekstu:A | A | A

W dniu 11.04.2013.w Zespole Szkół im.X..Dunikowskiego w Zawierciu odbył się Festyn Zdrowia ,który był elementem finalnym ogólnopolskiego projektu "Czas na zdrowie”.
Jest to II edycja konkursu organizowana przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w Warszawie. Celem konkursu jest promowanie idei zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania i aktywności fizycznej.

Wyniki konkursu w kategorii gry terenowe dla gimnazjalistów o puchar Starosty Zawierciańskiego Pana Rafała Krupy:

I miejsce-Gimnazjum Nr 2

II miejsce-Gimnazjum Nr 3

III miejsce- Gimnazjum w Ogrodzieńcu.

Po wręczeniu nagród młodzież uczestniczyła w pokazie filmów edukacyjnych „Śmietnik w mojej głowie” oraz degustowała zdrowy poczęstunek. Następnie uczestniczyła w pokazie tańca Zumby i pokazie sztuk walki KRAV-MAGA.
Uczniowie mogli skorzystać z porad dietetyka Pani Izabeli Toborowicz-Bordy z ”Akademii  Diet” oraz uczestniczyć w warsztatach w zakresie świadomości ekologicznej i konsumenckiej prowadzonej przez Pana Leszka Czerwińskiego-właściciela fermy strusi w Kiełkowicach.
Pod koniec  Festynu gimnazjaliści mogli kibicować uczniom "Dunikowskiego” w rozgrywkach sportowych i meczu siatkówki nauczyciele kontra zespół VIT=FIT będący organizatorem całej imprezy wraz z pedagogiem szkolnym Iwoną Kocela.

czytano: 2183 razy

źródło: gimnazjum.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Rtęć i brom to jedyne pierwiastki chemiczne, które w temperaturze pokojowej są cieczami.

dalej
Ilość zdjęć: 695
dalej
Gimnazjum w Ogrodzieńcu